Aktualności
2_logo_na_strone_duze

Działania profilaktyczne koronawirus

Chcesz się zapisać na konsultacje psychologiczne on line kliknij TUTAJ

Szanowni Klienci,

informujemy, że wprowadziliśmy dla naszych wszystkich klientów konsultacje on line.  Wizyty stacjonarne obecnie odbywają się wyjątkowo w sposób mocno ograniczony według  WYŁĄCZNIE wcześniej dokonanych rezerwacji, zachowując rygorystyczne działania profilaktyczno-higieniczne zalecane przez GIS.

 

Rekomendujemy nieprzerywanie procesów terapeutycznych i  odbywanie spotkań w formie połączeń poprzez Skype / inne komunikatory. Taka forma kontaktu Klient-Terapeuta jest akceptowana w kontekście procesu terapeutycznego przez Towarzystwa Psychologiczne/Psychiatryczne, zwłaszcza w sytuacji wyjątkowej jaką obecnie mamy.

 

WAŻNE: w przypadku choroby, złego samopoczucia, obawy przed kontaktami interpersonalnymi, niedawnego powrotu z krajów z dużą ilością zarażeń koronawirusem – prosimy o skorzystanie wyłącznie z konsultacji Skype (po wcześniejszym kontakcie z recepcją lub poprzez e-mail) lub odwołania bezpłatnie wizyty w obowiązującym terminie, czyli do godz. 18.00 dzień wcześniej. Jednocześnie prosimy jeżeli  wiesz, że nie będziesz na wizycie stacjonarnej o odwoływanie ich dużo wcześniej. 

 

Osoby zainteresowane konsultacjami on line proszone są o kontakt z nami telefonicznie lub e-mail w celu ustalenia szczegółów (termin, podanie loginu do siebie, potwierdzenie płatności).

 

Cena sesji on line = cena wybranej wizyty stacjonarnej u danego psychologa Szczegóły tutaj.

Przelewy: Alior Bank 06249000050000453066179097 z dopiskiem: „data spotkania + imię i nazwisko psychologa”

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy zdrowia. Zespół Centrum probalans.

Powrót