Psycholog – Psychoterapeuta Małgorzata Kosińska

Wykształcenie:

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Intrze oraz Studium zarządzania zasobami ludzkimi.  Jestem absolwentką  czteroletniego szkolenia  psychoterapii systemowej w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne – Ośrodku Terapii Systemowej w Krakowie.

 • Ukończyłam także I i II stopień terapii skoncentrowanej na rozwiazaniach w CTSR.
 • Ukończyłam wiele szkoleń w związanych z pomocą psychoterapeutyczną i problematyką seksuologiczną dla psychologów w Zakładzie seksuologii Medycznej i Psychoterapii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
 • Obecnie w trakcie przygotowań do certyfikacji PTP.
Rezerwacja onlineSkype online

Doświadczenie jako psycholog-psychoterapeuta:

Pierwsze kroki jako psycholog zdobywałam prowadząc autorskie warsztaty umiejętności  społecznych. Takich jak: asertywność, autoprezentacja i skuteczna komunikacja, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie sobą w czasie oraz warsztaty aktywizacji zawodowej i planowania ścieżki kariery.  Współpracowałam z Ośrodkami Pomocy Społecznej,  Stowarzyszeniami i Fundacjami  wspierając podopiecznych i ich rodziny w walce z bezrobociem, wykluczeniem społecznym i  trudnościami wychowawczymi.

Doświadczenie zawodowe w zakresie psychoterapii zdobywałam m.in.: w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w ramach ogólnopolskiego telefonu zaufania, Ośrodku wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej Port Towarzystwo „Nasz Dom” oraz podczas stażu klinicznego w Klinice Nerwic na Oddziale Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania.

Od kilku lat współpracuje ze Stowarzyszeniem dla Rodzin, gdzie prowadzę terapię indywidualną (także młodych dorosłych 16-18 lat), dla par oraz rodzin.

W swojej pracy najczęściej spotykam się z osobami borykającymi się z:

 • kryzysami i trudnościami relacyjnymi ( nie wyrażaniu swoich potrzeb i oczekiwań, braku komunikacji w związkach / rodzinach, niepłodnością, sytuacjami okołorozwodowymi),
 • zaburzeniami nastroju (depresją, lękiem, stresem),
 • poczuciem: pustki, osamotnienia, odrzucenia, straty
 • uzależnieniami behawioralnymi i współuzależnieniem (DDA, DDD)
 • trudnościami okresu dojrzewania i brakiem akceptacji rówieśników.

Cennik od 12.2021 dla nowych klientów:

Konsultacja psychologiczna / Indywidualna Psychoterapia: 180 zł / 50 min.

Terapia par / rodzinna: 280 zł / 80 min.

Kontrakt psychoterapeutyczny x 10 sesji: 1700 zł* (170 zł / 50 min.)

Kontrakt psychoterapeutyczny x 5 sesji: 875 zł* (175 zł / 50 min.)

Kontrakt terapia par x 5 sesji: 1300 zł* (260 zł / 80 min.)

*płatne z góry jednorazowo, ważne 12 miesięcy

 

Czym zajmuje się w Centrum probalans:

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych:

Prowadzę także psychoterapię par i małżeństw  oraz terapię rodzin, które:

 • doświadczają powielania niekorzystnych schematów i przekonań wyniesionych z rodzin pochodzenia
 • przechodzą kryzysy rozwojowe i sytuacyjne (narodziny lub strata dziecka, utrata pracy, trudności wychowawczych, rozwód, śmierć)
 • mają trudność w mówieniu o swoich potrzebach
 • nie słuchają nawzajem

Swoją pracę poddaje stałej superrewizji. Łączę ze sobą różne  podejścia szkół psychoterapeutycznych. Bliska mi jest szczególnie terapia systemowa i psychodynamiczna.

Prywatnie: Uwielbiam aktywnie spędzać każdą wolną chwilę na pieszych wędrówkach i  jeżdżąc na rowerze. Fascynują mnie podróże i odkrywanie pięknych miejsc położonych blisko i daleko. Relaksuję się słuchając jazzu lub oglądając filmy kryminalno-prawnicze.

Moje artykuły/porady:

WP ABC Zdrowie:

Opinie:

Paulina – Użytkownik zweryfikowany

Pani Małgorzata to bardzo dobry specjalista. Pomogła mnie i mojemu mężowi, gdy nasz związek był już na krawędzi. Podczas spotkań pomagała poznać siebie, partnera, zmienić perspektywę, zawsze była bezstronna.
Spotkania z nią motywowały do dalszych przemyśleń i rozmów z mężem, na które wcześniej się nie odważyliśmy.Polecam i pozdrawiam!

Magda –Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam terapię u Pani Małgorzaty. Bardzo mi pomogła przerobić pewne demony przeszłości w bardzo ciężkim momencie w moim życiu. Obecnie zupełnie inaczej radzę sobie ze stresem. Całkowicie odmieniło się moje postrzeganie świata i przede wszystkim siebie. Polecam i dziękuję;)
Magdalena