Psycholog – Psychoterapeuta Monika Naumowska

Wykształcenie:

  • Tytuł psychologa uzyskałam na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, na kierunku Społeczna Psychologia Kliniczna.
  • Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywałam w ośrodku Intra podczas czteroletniego szkolenia podyplomowego.
  • Kilka razy w roku uczestniczę w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, stale dbając o rozwój zawodowy.

W swoim rozwoju szczególnie interesuje mnie  terapia par z uwzględnieniem problemów seksuologicznych, terapia skoncentrowana na emocjach (EFT) oraz praca z ciałem (focusing). Swoją pracę regularnie superwizuję.

Rezerwacja onlineSkype online

Doświadczenie jako Psycholog – Psychoterapeuta:

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pomocy psychologicznej jako psycholog – psychoterapeutka w ośrodkach prywatnych i państwowych. Pracuję w Szpitalu Bródnowskim jako psycholog i psychoterapeutka na Oddziale Neonatologii. Jestem  psychoterapeutką  par.

Czym zajmuję się w Centrum probalans?

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz pomoc psychologiczną dla osób dorosłych, Zajmuję się terapią par.

W pracy zawodowej pomagam osobom:

Udzielam wsparcia także osobom z zaburzeniami odżywiania oraz takim, które mimo obiektywnie dobrej sytuacji, czują się zagubione w życiu i nie rozumieją, dlaczego jest im źle, mają poczucie jałowości lub bezsensu.  Pomagam ludziom zrozumieć i doświadczyć tego, co przeszkadza im żyć w harmonii i spokoju wewnętrznym w w pełni korzystając z zasobów które mają.

Pomagam w traumie: trudnej w ciąży, porodu, choroby dziecka a także straty.

Prywatnie: Lubię aktywny wypoczynek (joga, rower, taniec), czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, podróże, książki. Relaksuje mnie bliskość natury oraz wszelkie aktywności manualno –  artystyczne.

WP ABC Zdrowie:

Opinie:

Monika L. –Użytkownik zweryfikowany

Pani psycholog Monika Naumowska jest ciepłą wyrozumiałą cierpliwą serdeczną osobą – lekarzem , pomogła mi uwierzyć w siebie , zrozumieć siebie, pokazała mi drogę do akceptacji siebie. To był proces w którym spojrzałam na siebie w dojrzały i mądry sposób dzięki terapii z panią Moniką.

pacjent (Gość) – Ocena: Bardzo dobra

Wybrałem się do Pani Naumowskiej gdy miałem poważne problemy w związku, byłem bliski załamania, miałem wrażenie, że już nie ma szans na to aby było lepiej. Dostałem jej numer od koleżanki, której również pomogła. Dziś mam wrażanie, że jestem nowym człowiekiem, mój związek z żoną przetrwał, z optymizmem patrzę w przyszłość. Mimo, że problemy życiowe nadal mnie dotykają, to teraz potrafię sobie z nimi radzić, nie tracąc gruntu pod nogami