Psycholog – Psychoterapeuta Jerzy Cyran

Wykształcenie:

Tytuł magistra psychologii uzyskałem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Moje kwalifikacje w zakresie  profesjonalnego pomagania i psychoterapii zdobywałem uczestnicząc w szeregu szkoleń i kursów specjalistycznych.  Ukończyłem czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej akredytowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej im prof.  Z . Bizonia oraz Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia, Studium Terapii Uzależnień  – całościowe szkolenie w zakresie diagnozy i psychoterapii uzależnienia i psychoterapii członków rodzin prowadzone przez Polsko – Niemiecki Instytut Terapii Uzależnień.

Rezerwacja onlineSkype online

Doświadczenie jako psycholog – psychoterapeuta:

Przez 16 lat prowadziłem psychoterapię indywidualną i grupową współpracując z placówkami zajmującymi się leczeniem i promocją  zdrowia psychicznego. Posiadam również doświadczenie w pracy terapeutycznej z młodzieżą uzależnioną od substancji psychoaktywnych oraz pomocy ich rodzinom.

Jestem czynnym biegłym sądowym w zakresie uzależnień.

Czym zajmuję się w Centrum probalans?

Pomagam osobom które:

  • zmagają się z kryzysami i trudnościami osobistymi ,
  • cierpią z powodu niskiej samooceny -dorośli i młodzież,
  • pochodzą z rodzin alkoholowych DDA,
  • zmagają się z lękiem i depresją lub zaburzeniami obsesyjno – kompulsyjnymi
  • doświadczają trudności w związku z używaniem alkoholu, narkotyków, uprawianiem hazardu – diagnoza i leczenie uzależnień,
  • nadmiernie angażują się w czynności takie jak: zakupy, korzystanie z komputera(dorośli i młodzież), jedzenie,
  • przechodzą kryzys w związku małżeńskim lub partnerskim,
  • poszukują sposobów zbudowania lepszych relacji ze swoimi dziećmi,
  • Pomoc psychologiczna online przez skype.

Prywatnie: Jestem miłośnikiem odkrywania nowych miejsc i poznawania ludzi, bliskich i dalekich podróży, leniuchowania z dobrą książką na kanapie oraz spełnionym ojcem i mężem.

Uzależnienia – po czym je poznajemy.
Uzależnienia – jak sobie pomóc.

WP ABC Zdrowie:

Opinie:

Katarzyna –Użytkownik zweryfikowany

Pan Jerzy Cyran już od pierwszej chwili budzi duże zaufanie – wyważony, spokojny, zarazem ciepły i konkretny. Jest kompetentny, jego wskazówki były zawsze “trafione w punkt”. Terapia przyniosła bardzo dobre rezultaty. Pan Jerzy dał nam duże poczucie bezpieczeństwa kierując całym procesem dochodzenia do zdrowia.