Aktualności
Centrum probalans w Warszawie

Praca Psychoterapeuta Warszawa

O pracodawcy:
Centrum probalans rozwój osobisty i zawodowy w Warszawie mieszczące się przy Al. Solidarności 155 specjalizujące się w pomocy psychologicznej w życiu osobistym i zawodowym w szczególności w: prowadzeniu psychoterapii, doradztwie psychologicznym, doradztwie zawodowym zatrudni na zasadzie współpracy psychoterapeutów.

Nazwa stanowiska:

Psychoterapeuta

Opis Stanowiska:
Prowadzenie psychoterapii indywidualnej oraz terapii par według najwyższych standardów

Wymagania niezbędne:
• Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia;
• Zaświadczenie ukończenia jednego z rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne lub Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Szkoleń w zakresie Psychoterapii;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 lata;
• Posiadanie lub gotowość założenia własnej działalności gospodarczej,
• Możliwość prowadzenia psychoterapii w godzinach popołudniowych i wieczornych, min. 2 dni w tygodniu.
Wymagania dodatkowe:
• Dodatkowe kursy, szkolenia, certyfikaty w zakresie psychologii, psychoterapii;
• Doświadczenie w zakresie prowadzenia warsztatów rozwojowych (asertywności, antystresowe, komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego).
Oferujemy:
• Miłą i nieformalną atmosferę;
• Możliwość wdrażania projektów autorskich;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną; atrakcyjne stawki za roboczo godzinę;
• Elastyczny czas pracy w świetnie skomunikowanym, komfortowo urządzonym miejscu;
• Cykliczne spotkania zespołu.
Miejsce pracy:
Centrum probalans Metro Wierzbno Mokotów lub Wola Ratusz

Dane Kontaktowe:
CV ze zdjęciem oraz nazwą stanowiska w temacie proszę przesyłać na biuro@centrum-probalans.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.Nr.133 poz.883)
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.