Aktualności
Favicon

Psycholog on line skype

Pomoc psychologiczna on line, Skype tu i teraz w czasach koronawirusa:

 

Wszyscy znaleźliśmy się w ekstremalnie trudnej sytuacji. Domowa izolacja wielu osób lub ograniczenie kontaktów społecznych, rezygnacja z dotychczasowych przyjemności,  informacje o zwiększającej się liczbie chorych budzą niepokój, a u osób szczególnie wrażliwych zachowania paniczne.  Jeżeli nakłada się to wszystko na dotychczasowe problemy życiowe – jesteś w kryzysie, doświadczasz problemów emocjonalnych, jesteś w depresji  to w obecnym czasie jest Ci szczególnie trudno. Nie możesz spotkać się z psychologiem, nie możesz przychodzić na psychoterapię do gabinetu – to skorzystaj z sesji skype w Centrum probalans. W sytuacjach nadzwyczajnych jest to rekomendowana przez Towarzystwa Psychologiczne forma kontaktu między psychologiem a klientem. W ten sposób kontynuuje się rozpoczęte procesy terapeutyczne, udziela wsparcia psychologicznego i konsultacji psychologicznych. Dotyczy to zarówno spotkań indywidualnych jak i terapii par.

 

UWAGA: SESJE SKYPE DOTYCZĄ CAŁEJ, DOSTĘPNEJ OFERTY Psychologów – Psychoterapeutów, Doradców Zawodowych i Interwenta Kryzysowego.

 

KORZYŚCI  z pomocy psychologicznej on line, skype:

  • wspierająca rozmowa z psychologiem,
  • nauczenie się radzenia sobie z trudnymi emocjami w tym lękiem,
  • wyrażanie trudnych emocji w obliczu kryzysowej sytuacji,
  • docieranie do własnych potrzeb, oczekiwań w obliczu zaistniałego problemu,
  • znalezienie konstruktywnych rozwiązań wyjścia z kryzysu,
  • odzyskanie poczucia sprawstwa, kontroli nad sytuacją, wiary we własne siły.

 

Jak to działa:

  • szczegóły (termin, nick na skype) ustalamy przez e-mail: biuro@centrum-probalans.pl lub 22 254 06 60 lub można samodzielnie rezerwować: https://centrum-probalans.erecepcja24.pl/ wybierając danego psychologa i usługę „sesja skype”
  • opłatę należy wnieść na konto w Alior Bank:  06249000050000453066179097 z dopiskiem: „data spotkania +login skype+imię i nazwisko psychologa” lub przez przelewy on line (do ceny standardowej wliczona jest opłata serwisowa 1,9%)

 przelewy24

  • po otrzymaniu wpłaty następuje pomoc psychologiczna przez SKYPE (video lub audio) w terminie wybranym przez zamawiającego i na wskazany login.

 

Sesja skype bez potwierdzenia / dokonania opłaty i podania login do godz. 18.00 dzień przed przed konsultacją skype może nie być realizowana.

 

Uwaga: Nie przewidujemy prowadzenia długoterminowej psychoterapii wyłącznie za pośrednictwem komunikatora SKYPE.

 

Masz pytania: pisz na biuro@centrum-probalans.pl  lub dzwoń 22 254 06 60 działamy od godz. 10 do 22.

 

Psychoterapia on line skype? Plusy i minusy według psychoterapeuty, która prowadzi sesje skype Agnieszki Szafrańskiej – Romanów

 

 

Nasz psycholog – psychoterapeuta, który Ci pomoże przez Skype:

 

Agnieszka Szafrańska – Romanów,  Monika NaumowskaJerzy CyranMilena Goncerz,  Magdalena Szkup-MałeckaEwa FijołekEmilia Sobczyk,  Sylwia Bartczak,  Joanna Smogorzewska,  Martyna Kryjan, Małgorzata KosińskaEwa Ulrich – Załęskadr Hanna Elżanowska

 

Nasz psycholog – doradca zawodowy – interwent kryzysowy, który Ci pomoże przez Skype:

 

Dominika Markowska

Powrót