Psycholog-Psychoterapeuta
AFigura

Psycholog – Psychoterapeuta Aleksandra Figura

Wykształcenie:

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II oraz 4 letniego, podyplomowego studium psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Doświadczenie jako Psycholog – Psychoterapeuta:

Od 2010 roku prowadzę psychoterapię indywidualną, dużą część tego czasu jestem związana z Centrum probalans. Pracuję również w Poradni Psychoonkologii w Centrum Onkologii im. Marie Skłodowskiej – Curie. Wcześniej zdobywałam doświadczenie w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie.

 

 Czym zajmuję się w Centrum probalans:

 

Jako Psycholog – Psychoterapeuta:

Specjalizuję się w pomocy psychologicznej i psychoterapii dla osób dorosłych. Pracuję w nurcie integratywnym. Pomagam również parom, które poszukują wsparcia psychologa.

Najczęściej pracuję z osobami, które doświadczają:

Wierzę, że psychoterapia może pozwolić odnaleźć w sobie zdolności do osiągania bardziej satysfakcjonującego sposobu funkcjonowania. Przestrzegam tajemnicy zawodowej. Nie oceniam, zapewniam bezpieczeństwo i szanuję podejmowane decyzje.

 

Prywatnie:

Interesuję się sztuką, zwłaszcza współczesną. Tańczę i jestem przekonana, że ruch również ma działanie terapeutyczne. Lubię gotować i łączyć nieoczywiste smaki.

 

 

Przyjmuje w Centrum probalans Metro Wierzbno 

rezerwacja on line_2

 

Opinie o mnie Ranking.AbcZdrowie.pl logo

 

Moje artykuły/nagrania na temat:

certyfikaty
Powrót