Specjalizacje
Zdjęcie AW

Psycholog-Psychoterapeuta Anna Wyszkowska

Psycholog – Psychoterapeuta Anna Wyszkowska

Wykształcenie:
Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie na kierunku Psychologia Społeczna zrobiłam dwie specjalizacje z Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Doradztwa Zawodowego oraz z Psychoedukacji, prowadzenia warsztatów i szkoleń.
Jestem absolwentką 4-letniej Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Odbyłam roczny staż na oddziale psychiatrycznym, młodzieżowym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu.

 

Doświadczenie:

Jako psycholog – psychoterapeuta mam doświadczenie pracując w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt. Podejście to zakłada, że każdy człowiek posiada wszystko co potrzebne, aby żyć szczęśliwie, zaspokajać swoje potrzeby i w pełni rozwijać swój potencjał. Jako terapeuta wspieram swoich klientów w poszerzaniu świadomości, rozumieniu tego co się w danym momencie dzieje w sferze uczuć, myśli, zachowań i ciała, gdyż jestem przekonana, że tylko będąc bardziej świadomi mogą rozwiązać swoje problemy. Uważam, że tylko w relacji opartej na zaufaniu i akceptacji każdy z nas może przyjrzeć się swoim myślom, uczuciom, potrzebom, pragnieniom oraz  wewnętrznym konfliktom i towarzyszącym im zachowaniom i wówczas zastanowić się czy to co przeżywa, myśli oraz doświadcza jest dla niego satysfakcjonujące.Prowadziłam terapię indywidualną na oddziale psychiatrycznym, młodzieżowym w  Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu. 

Posiadam również wieloletnie doświadczenie zawodowe jako doradca zawodowy oraz trener, gdzie prowadząc szkolenia i konsultacje, pomagam innym w diagnozie swojego potencjału oraz ograniczeń, wspieram w planowaniu kierunku dalszego rozwoju zawodowego, motywuję swoich klientów do podejmowania zmian, pomagam w napisaniu lub wykonaniu korekty dokumentów aplikacyjnych, przygotowuję do rozmowy kwalifikacyjnej min. poprzez symulacje rozmów rekrutacyjnych, naukę jak odpowiadać na trudne dla nich pytania, jak radzić ze stresem.

 

Czym zajmuję się w Centrum probalans?

Jako Psycholog – Psychoterapeuta:
Specjalizuję się w pomocy psychologicznej i psychoterapii dla osób dorosłych oraz młodzieży. Pracuję w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym. Pomagam osobom:

  • cierpiącym z powodu kryzysów życiowych, rozstań, rozwodów,
  • zmagającym się z długotrwałym stresem, napięciem,
  • borykającym się z problemami których przyczyną jest występujące obecnie lub w przeszłości w domu rodzinnym uzależnienie od alkoholu (DDA),
  • z obniżonym nastrojem, depresją, lękiem,
  • doświadczającym zaniżonej samooceny,
  • mającym kłopoty w kontaktach z rówieśnikami i bliskimi,
  • wspieram w poszukiwaniu własnego „ja”, rozumieniu siebie, swoich potrzeb i pragnień.

 

Prywatnie:
Jestem mamą dwójki nastolatków. Uwielbiam kontakt z naturą, drzewa, kwiaty. Zaczytuję się w książkach, których treść zaprasza do refleksji, autorów takich jak Anthony de Mello, Jorge Bucay. Uważam, że najwspanialszą przygodą, jaka może nam się przydarzać jest odnajdywanie siebie, bo będąc sobą o wiele łatwiej jest nam żyć.

 

 

Moje artykuły/ wypowiedzi:

 

Przyjmuje w Centrum probalans Metro Wierzbno 

rezerwacja on line_2

Opinie o mnie + oferta promocyjna dla nowych klientów 

UWAGA: Zapisy na GRUPA ROZWOJU OSOBISTEGO „ROZSTANIA I ROZWODY”

certyfikaty
Powrót