Specjalizacje
B. Dykowska

Psycholog – Psychoterapeuta Bożena Dykowska

Wykształcenie:

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych. Ukończyłam czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie oraz  kurs interwencji kryzysowej. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach doskonalących warsztat psychoterapeuty, między innymi  w szkoleniach dotyczących diagnozy i różnicowania  zaburzeń psychicznych, terapii indywidualnej a także warsztatach terapii par I oraz II stopnia w nurcie poznawczo-behawioralnym. Doświadczenie kliniczne zdobyłam odbywając staż na oddziale całodobowym w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MON WIM. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie:

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie psychologa. W swojej pracy prowadziłam terapię i udzielałam pomocy psychologicznej osobom będącym w kryzysach psychologicznych i życiowych, doświadczających różnego rodzaju obciążeń, trudności w sferze zawodowej, problemów adaptacyjnych, długotrwałego stresu i problemów emocjonalnych. Szczególnie bliska mi jest praca z klientami mającymi trudności w relacjach z innymi, problemy w związkach partnerskich i małżeńskich, a także osobami, które nie radzą sobie z lękiem. Od wielu lat prowadzę  warsztaty doskonalące kompetencje społeczne i osobiste. Prowadziłam również szkolenia związane z profilaktyką uzależnień i ochroną zdrowia psychicznego.

Czym zajmuję się w Centrum probalans?

Prowadzę pomoc psychologiczną i psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par i małżeństw.

Pomagam osobom, które:

  • cierpią z powodu lęku, obniżonego nastroju
  • mają trudności w relacjach społecznych i codziennym funkcjonowaniu
  • przeżywają różnego rodzaju kryzysy i nie radzą sobie z emocjami
  • doświadczają trudności w życiu zawodowym, odczuwają wypalenie zawodowe
  • zmagają się z nadmiernym stresem
  • mają obniżone poczucie własnej wartości
  • doświadczają trudności w związkach małżeńskich i partnerskich

 
Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Prywatnie:

Chętnie spędzam czas w gronie rodziny i przyjaciół. Odpoczywam przy ciekawej lekturze lub dobrym filmie, a także podczas intensywnej pracy w ogrodzie, który stale poszerzam o nowe kolekcje roślin.

 

 

Przyjmuje w Centrum probalans Metro Wierzbno 

rezerwacja on line_2

Opinie o mnie + oferta promocyjna dla nowych klientów 

Moje artykuły:

Czym jest fobia społeczna i jak sobie z nią radzić?

O toksycznych związkach,

certyfikaty
Powrót