Specjalizacje
KW

Psycholog-Psychoterapeuta Katarzyna Rembielak

Wykształcenie:

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim – studia zakończyłam uzyskując dyplom magistra psychologii. W chwili obecnej jestem w trakcie certyfikacji kończąc 4 letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie – ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w profesjonalnych, specjalistycznych szkoleniach i warsztatach.

 

Doświadczenie jako Psycholog-Psychoterapeuta:

Doświadczenie zdobywałam odbywając staże w Szpitalu Psychiatrycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej oraz w pracy z pacjentami indywidualnymi z problemem zaburzeń lękowych, nerwicowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, różnego typu kryzysami życiowymi, mającymi problemem z samoakceptacją, poczuciem własnej wartości, doświadczającymi problemów w relacjach z innymi oraz pochodzącymi z dysfunkcyjnych rodzin (DDA,DDD). Udzielałam pomocy psychologicznej osobom, które doświadczyły różnego rodzaju obciążeń, straty, przewlekłego stresu, problemów emocjonalnych w życiu osobistym i zawodowym. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT), korzystając również z terapii schematu oraz technik stosowanych w innych szkołach psychoterapii – tak, aby wachlarz moich umiejętności był jak najszerszy i pomocny w indywidualnym podejściu do problemu każdej osoby.
Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno– Zawodowego Psychologa i Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty, a  swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Czym zajmuję się w Centrum probalans?

Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię par/małżeństw. Pracuję z osobami zmagającymi się z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, nerwicowymi, różnego typu zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości, mającymi problemy z samoakceptacją i poczuciem własnej wartości, borykającymi się z kryzysami i problemami emocjonalnymi w życiu osobistym i zawodowym, doświadczającymi stresu, lęku, napięcia, trudności w relacjach z innymi, problemów w komunikacji i wyrażaniu emocji, chcącymi poprawić swoje funkcjonowanie. Pracuję z osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych (DDA, DDD) oraz wszystkimi, którzy mają za sobą trudne i bolesne doświadczenia.

Zapraszam też osoby, które pragną lepiej zrozumieć siebie, swoje decyzje, odkryć zasoby i potencjał tkwiący w każdym człowieku, doświadczyć siebie pełniej i głębiej spotykając się ze swoimi emocjami, potrzebami, pragnieniami, wewnętrznymi odpowiedziami, szukające harmonii oraz szeroko pojętego rozwoju osobistego. Relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa oraz akceptacji jest dla mnie podstawą pracy.

 

Prywatnie:

Mam 38 lat. Czas wolny wykorzystuję na pogłębianie moich zainteresowań, odpoczynek, relaksację i bycie „ze sobą” z dala od zgiełku spraw codziennych.  Ogromną przyjemność sprawia mi czytanie książek, spotkania z bliskimi i przyjaciółmi, aranżacja wnętrz oraz podróże bliższe i dalsze. Staram się praktykować regularnie medytację i trening uważności. Jestem zainteresowana eco gotowaniem i wpływem żywienia na nasze zdrowie i samopoczucie. Każdego dnia staram się czerpać inspirację, siłę i radość z tego co mnie otacza i spotyka oraz świadomie kreować swoją rzeczywistość.

 

Opinie o mnie  Ranking.AbcZdrowie.pl logo

 

Mój artykuł / porada:

Zaburzenia somatyzacyjne – emocje wyrażane językiem ciała

 

Przyjmuje w Centrum probalans Wola Ratusz

 

certyfikaty
Powrót