Specjalizacje
Katarzyna Woźniak_foto

Psycholog-Psychoterapeuta Katarzyna Woźniak

Wykształcenie:

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim – studia zakończyłam uzyskując dyplom magistra psychologii. W chwili obecnej jestem w trakcie certyfikacji kończąc 4 letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT EDU w Warszawie – ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w profesjonalnych, specjalistycznych szkoleniach i warsztatach.

 

Doświadczenie jako Psycholog-Psychoterapeuta:

Doświadczenie zdobywałam odbywając staże w Szpitalu Psychiatrycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej oraz w pracy z pacjentami indywidualnymi z problemem zaburzeń lękowych, nerwicowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, różnego typu kryzysami życiowymi, mającymi problemem z samoakceptacją, poczuciem własnej wartości, doświadczającymi problemów w relacjach z innymi oraz pochodzącymi z dysfunkcyjnych rodzin (DDA,DDD). Udzielałam pomocy psychologicznej osobom, które doświadczyły różnego rodzaju obciążeń, straty, przewlekłego stresu, problemów emocjonalnych w życiu osobistym i zawodowym.

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT), korzystając również z terapii schematu oraz technik stosowanych w innych szkołach psychoterapii – tak, aby wachlarz moich umiejętności był jak najszerszy i pomocny w indywidualnym podejściu do problemu każdej osoby.

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno– Zawodowego Psychologa i Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty, a  swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Czym zajmuję się w Centrum probalans?

Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, depresyjne, nerwicowe, różnego typu zaburzenia nastroju, zaburzenia osobowości, mającymi problemy z samoakceptacją i poczuciem własnej wartości, borykającymi się z kryzysami i problemami emocjonalnymi w życiu osobistym i zawodowym, doświadczającymi stresu, lęku, napięcia, trudności w relacjach z innymi, chcącymi poprawić swoje funkcjonowanie. Pracuję również z osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych (DDA, DDD) oraz wszystkimi, którzy mają za sobą trudne i bolesne doświadczenia.

Zapraszam też osoby, które pragną lepiej zrozumieć siebie, swoje decyzje, odkryć zasoby i potencjał tkwiący w każdym człowieku, doświadczyć siebie pełniej i głębiej spotykając się ze swoimi emocjami, potrzebami, pragnieniami, wewnętrznymi odpowiedziami, szukające harmonii oraz szeroko pojętego rozwoju osobistego. Relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa, akceptacji i nie ocenianiu jest dla mnie podstawą pracy.

 

Prywatnie:

Mam 35 lat i jestem szczęśliwą mężatką. Czas wolny wykorzystuję na pogłębianie moich zainteresowań, odpoczynek, relaksację i bycie „ze sobą” z dala od zgiełku spraw codziennych.  Ogromną przyjemność sprawia mi czytanie książek, obcowanie ze sztuką, spotkania z bliskimi
i przyjaciółmi, aranżacja wnętrz oraz podróże bliższe i dalsze. Staram się praktykować regularnie jogę, medytację i trening uważności. Jestem zainteresowana eco gotowaniem i wpływem żywienia na nasze zdrowie i samopoczucie. Każdego dnia staram się czerpać inspirację i radość z tego co mnie otacza i spotyka oraz świadomie kreować swoją rzeczywistość.

 

Przyjmuje w Centrum probalans Wola Ratusz

 

Promocyjna cena w poniedziałki i wtorki godz. 10.00-14.00

spotkanie indywidualne 110 zł a terapia par 160 zł.

 

 

Opinie o mnie + oferta promocyjna dla nowych klientów 

 

 

Moje artykuły / porady:

Emocje wyrażone językiem ciała,

certyfikaty
Powrót