Adres
Zdjęcie Marta Mizera

Psycholog – Psychoterapeuta Marta Mizera

Wykształcenie:

Jestem psycholożką i psychoterapeutką.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W trakcie studiów szczególnie interesowała mnie psychologia kliniczna, psychoterapia oraz psychologia motywacji.

Obecnie jestem na III roku czteroletniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, szkolenia rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz posiadające atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kształcę się tam również w zakresie prowadzenia psychoterapii grupowej w ramach Studium Psychoterapii Grupowej.

Ponadto brałam udział w następujących szkoleniach i konferencjach:

  • Kurs psychoterapeutyczny z logoterapii organizowany przez Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic
  • Szkolenie „Zaburzenia rozwoju psychoseksualnego u dzieci i młodzieży” organizowane przez Uniwersytet SWPS
  • Konferencje: „Integracja w psychoterapii. Skuteczność i ograniczenia” organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Integracji w Psychoterapii; „Psychodynamiczne leczenie zaburzeń u pacjentów z neurotyczną organizacją osobowości” organizowana przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej; Międzynarodowa Letnia Szkoła Psychoterapii oraz konferencja „Znękany świat – jak psychoterapia może nam pomóc? Nadzieje i iluzje” organizowana przez Laboratorium Psychoedukacji

Doświadczenie jako psycholog i psychoterapeuta:

Pracowałam w Fundacji Centrum Praw Kobiet, gdzie prowadziłam psychoterapię oraz poradnictwo psychologiczne. Stworzyłam tam również i współprowadziłam grupę wsparcia dla kobiet w kryzysie. 

Następnie zdobywałam doświadczenie  w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, gdzie pracowałam jako psychoterapeutka grupowa i indywidualna na ogólnopsychiatrycznym oddziale dziennym. W szpitalu tworkowskim odbyłam również staż kliniczny na całodobowym oddziale ogólnopsychiatrycznym.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Czym zajmuję się w Centrum probalans?

Pomagam osobom, które:

Prowadzę również psychoterapię par.

Prywatnie:

Z wykształcenia jestem również filololożką (ukończyłam romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim), bardzo lubię kulturę i kuchnię francuską. Po pracy sięgam po dobrą powieść lub film, odpoczywam w przyrodzie i spędzam czas z bliskimi.

Przyjmuje w Centrum probalans Metro Wierzbno 

rezerwacja on line_2

 

UWAGA: Promocyjna cena spotkań u psycholog – psychoterapeutki Marty Mizery

 

Ind. psychoterapia 50 min. – 140 zł

Terapia par 80 min. – 220 zł

youtube Centrum probalans

certyfikaty
Powrót