Specjalizacje
Jerzy Cyran

Psycholog-Psychoterapeuta-Terapeuta Uzależnień Jerzy Cyran

Wykształcenie:

Tytuł magistra psychologii uzyskałem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Moje kwalifikacje w zakresie  profesjonalnego pomagania i psychoterapii zdobywałem uczestnicząc w szeregu szkoleń i kursów specjalistycznych.  Ukończyłem  Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia, Studium Terapii Uzależnień  – całościowe szkolenie w zakresie diagnozy i psychoterapii uzależnienia i psychoterapii członków rodzin prowadzone przez Polsko – Niemiecki Instytut Terapii Uzależnień oraz czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej akredytowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej im prof.  Z . Bizonia.

 

Doświadczenie jako psycholog – psychoterapeuta:

Przez blisko piętnaście lat prowadziłem grupową i indywidualną psychoterapię uzależnień w ośrodkach ambulatoryjnych pomagając pacjentom, jak też ich rodzinom w zmaganiu się z problemami wynikającymi ze szkodliwego używania środków psychoaktywnych. Przez dziewięć lat współpracowałem z poradniami zdrowia psychicznego zajmując się diagnozą psychologiczną poradnictwem i psychoterapią. Jestem czynnym biegłym sądowym w zakresie uzależnień.

 

Czym zajmuję się w Centrum probalans?

W Centrum probalans zajmuję się pomocą w radzeniu z kryzysami i trudnościami osobistymi , zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, zaburzeniami obsesyjno – kompulsyjnymi, niską samooceną,  trudnościami wynikającymi z używania środków psychoaktywnych i alkoholu, terapią młodzieży i wsparciem rodzicielskim w problemach wychowawczych oraz terapią par i małżeństw.

 

Prywatnie:

Jestem miłośnikiem odkrywania nowych miejsc i poznawania ludzi, bliskich i dalekich podróży, leniuchowania z dobrą książką na kanapie oraz spełnionym ojcem i mężem.

 

 Artykuł:

Co świadczy, że picie alkoholu staje się problemem? – terapeuta uzależnień Jerzy Cyran

 

Atak paniki nie taki straszny

 

Przyjmuje w Centrum probalans Wola Ratusz

 

 

Opinie o mnie  

 

 

Kanał youtube Centrum probalans:

Uzależnienia – po czym je poznajemy.

Uzależnienia – jak sobie pomóc.

certyfikaty
Powrót