CV + List motywacyjny online

CV to podstawowy dokument, który powinniśmy mieć przygotowany, gdy planujemy poszukiwanie pracy.

Dziś, na najbardziej popularne stanowiska pracy, wysyłanych jest kilkadziesiąt albo nawet kilkaset aplikacji! Rekruterzy zmuszeni sa już w kilkanaście sekund ocenić nasz profil i adekwatne dla stanowiska na które aplikujemy, wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

CV to pierwszy dokument, który przegląda każdy rekrutujący. Chcąc się wyróżnić i wzbudzić autentyczne zainteresowanie swoją osobą musimy przygotować CV inaczej niż 99% kandydatów. Rekruter już w kilka chwil musi zauważyć nasze mocne strony i docenić nasze dotychczasowe zawodowe doświadczenie. W przeciwnym razie nasze CV zniknie w stosie innych dokumentów.

Niestarannie, nieciekawie, czy wręcz źle przygotowane cv, może zaprzepaścić nasze szanse na zaproszenie na rozmowę i wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

Wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowego rekrutera i doradcy zawodowego, warto stworzyć dokument, który będzie w przemyślany i profesjonalny sposób prezentować nasz profil zawodowy i kluczowe kompetencje i najważniejsze aspekty naszego doświadczenia, jednocześnie dokument który będzie całkowicie dostosowany do stanowiska, na które aplikujemy. Dodatkowo będzie to dokument estetyczny, wizualnie ciekawy i profesjonalny.

Dodatkowo podczas krótkiej konsultacji (telefon lub skype) doradca zawodowy przekaże precyzyjne wskazówki, jakie są Twoje mocne strony, kompetencje i doświadczenia, na co zwracać szczególna uwagę prezentując swoja kandydaturę i jak w przyszłości modyfikować i uaktualniać swoje CV.

Dla osób, które decydują się na przygotowanie dokumentów rekrutacyjnych w j. polskim na konkretne stanowisko, przygotujemy pojedyncze CV lub pakiet CV + LM dedykowane do konkretnej oferty.

Cennik usług:

Dla kandydatów:

  • do 2 lat doświadczenia zawodowego: CV : 150 zł | Pakiet CV + LM: 170 zł
  • do 5 lat doświadczenia zawodowego: CV : 200 zł | Pakiet CV + LM: 220 zł
  • powyżej 5 lat doświadczenia zawodowego: CV : 250 zł | Pakiet CV + LM: 270 zł

Prosty mechanizm przygotowania usługi:

A. Wybór usługi + kontakt z nami. Tel.: 22 254 06 60 lub e-mail: biuro@centrum-probalans.pl. Prosimy o wysłanie obecnie posiadanych dokumentów aplikacyjnych

B. Dokonanie opłaty (prosimy o przesłanie potwierdzenia) za potwierdzoną usługę na konto w Alior bank: 06249000050000453066179097 lub osobiście w Centrum probalans

C. W ciągu 24 h po potwierdzeniu opłaty lub otrzymania potwierdzenia dokonania przelewu nastąpi kontakt telefoniczny ze strony rekrutera/doradcy zawodowego w celu doprecyzowania zlecenia + wstępna analiza (czas do 15 min.)

D. Następnie w ciągu 48 h rekruter/doradca zawodowy wysyła zamówione dokumenty w j. polskim na podany e-mail i kontaktuje się telefonicznie w celu przekazania precyzyjnych, indywidualnych wskazówek / rekomendacji dla klienta.

Unikalne korzyści jakie zyskasz wybierając usługę w Centrum probalans:

  • przygotowane dokumenty rekrutacyjne według najnowszych standardów rynkowych opracowane przez doświadczonego rekrutera – doradcę zawodowego z rynku warszawskiego,
  • w cenie otrzymasz dodatkowo 2 konsultacje (tel. lub skype) po 15 min. przeprowadzone przez rekrutera – doradcę zawodowego,
  • atrakcyjna cena za wybraną i zrealizowaną ofertę przygotowaną zawsze indywidualnie zgodnie z potrzebami klienta. 

Usługi są realizowane przez psychologa, rekrutera – doradcę zawodowego – coacha biznesu Dominikę Markowską.

UWAGA: Cała usługa zostanie zrealizowana w ciągu 72 h od dokonania i potwierdzenia płatności przez Centrum probalans.

Potrzebujesz pomocy psychologa, psychoterapeuty, doradcy zawodowego w Warszawie i online?

Skontaktuj się z nami.

Kontakt