Rozwój zawodowy

Nasza oferta stacjonarna (Warszawa) oraz online: doradztwo zawodowe; pomoc psychologiczna i psychoterapia w przypadku stresu w pracy, wypalenia zawodowego, utraty pracy; sesje coachingu zawodowego; określenie dalszej ścieżki kariery; profesjonalne testy zawodowe oraz opracowanie profesjonalnego cv + listu motywacyjnego online. Wszystkie usługi świadczone są przez psychologów, dyplomowanych, certyfikowanych psychoterapeutów, doradców zawodowych, trenerów biznesu oraz licencjonowanych coachów z Centrum probalans Warszawa.

Centrum probalans w Warszawie – doradztwo zawodowe

Specjalizujemy się w usługach doradztwa zawodowego dla osób planujących zmianę pracy lub pozyskanie nowej pracy. Nasi doradcy zawodowi wspierają osoby w planowaniu swojej ścieżki rozwoju zawodowego, które chcą profesjonalnie i przy wsparciu kompetentnego doradcy zawodowe – psychologa poznać swój potencjał i możliwości rozwoju zawodowego oraz określić swoje silne i wymagające poprawy kompetencje zawodowe.

Doradca zawodowy a wypalenie zawodowe

Jednym z wyzwań zawodowych, z którymi na co dzień zmagają się nasi klienci to wypalenie zawodowe czy rosnący poziom stresu związany z codziennie wykonywaną pracą. Nasi psycholodzy, psychoterapeuci i doradcy zawodowi pomagają klientom w definiowaniu źródła stresu w pracy a następnie przedstawiają możliwości poprawy danej sytuacji z ukierunkowaniem na poprawę satysfakcji z wykonywanej pracy oraz przywrócenie równowagi w życiu i pracy. Zachęcamy również do skorzystania z profesjonalnej usługi przygotowania dokumentów aplikacyjnych z uwzględnieniem najnowszych trendów na rynku pracy dzięki usłudze doradztwa zawodowego prowadzonego przez doświadczonego psychologa – rekruter z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla wielu klientów z Warszawy oraz całej Polski.

Wsparcie w rozwoju zawodowym

Naszymi klientami są młodzi ludzie, którzy szukają profesjonalnej pomocy doradcy zawodowego w wyborze szkoły średniej, kierunku studiów czy pierwszej pracy. Takie osoby profesjonalnie przygotowujemy w wejściu na rynek pracy czy przy planowaniu przyszłej ścieżki kształcenia i edukacji. Jednym z naszych filarów wsparcia w rozwoju zawodowym jest aktywna pomoc psychologiczna osobom, które straciły pracę i potrzebują doraźnego wsparcia – interwencji kryzysowej w celu uporania się z tym kryzysem poprzez przywrócenie wiary w siebie oraz profesjonalne przygotowanie do podjęcia nowej pracy.

Doradztwo Zawodowe

Chcesz skutecznie zarządzać swoją karierą i zaplanować kierunek rozwoju? Poznać swoje silne i słabe strony, aby móc nimi zarządzać we własnym rozwoju zawodowym?

Stres w pracy

Jesteś „przeciążony” pracą i żyjesz w ciągłym stresie? Podejmujesz trudne decyzje zawodowe, nie mając wsparcia? Nie radzisz sobie z mnogością zadań i nie masz dystansu do pracy?

Wypalenie zawodowe

Praca przestała Cię satysfakcjonować? Nie realizujesz się zawodowo? Jesteś niezadowolony z wykonywanych zadań? Wypalenie zawodowe może dotyczyć również Ciebie.

Oferta skierowana do firm

Psychologicznie skuteczni w przeprowadzaniu sesji i szkoleń rozwojowych. Oferta dla firm, które chcą inwestować w budowanie satysfakcji zawodowej i osobistej swoich pracowników.

CV + List motywacyjny on line

CV i LM – profesjonalne i skuteczne dokumenty aplikacyjne opracowane przez doświadczonego rekrutera i doradcę zawodowego pracującego dla największych firm rekrutacyjnych w Polsce.

Outplacement

Szukasz nowej pracy? Zostałeś zwolniony? Szukasz profesjonalnej pomocy? Nasz zespół pomoże Ci w tym trudnym okresie – otrzymasz wsparcie psychologiczne i fachową pomoc.

Ratunku! Zwolnili mnie z pracy

Interwencja kryzysowa dla osób, które przechodzą kryzys związany z brakiem pracy. Oferta skierowana do osób, które skutki utraty pracy odczuwają głownie na płaszczyźnie psychologicznej.

Coaching zawodowy

Szukasz wsparcia w rozwoju swojej kariery? Chcesz rozwijać swoje talenty i kompetencje niezbędne do osiągnięcia sukcesu w pracy? Chcesz dobrze zaplanować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego?

Pierwsza praca po studiach

Pierwsza praca po studiach – pakiet dla studentów i absolwentów. Jesteś studentem lub dopiero ukończyłeś studia i chcesz szybko znależć pracę swoich marzeń. Zapraszamy tutaj.

Potrzebujesz pomocy psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, doradcy zawodowego w Warszawie i online?

Skontaktuj się z nami.

Kontakt