Psycholog Warszawa Białołęka

Gabinet psychologiczny Warszawa Białołęka

Nasza codzienność niesie nie tylko mnogość możliwości rozwoju, interakcji i rekreacji. Wielość bodźców oraz relacji, w jakich pozostajemy, nie wywołuje w nas jedynie pozytywnych emocji. Na naszej drodze często pojawiają się problemy i przeszkody – dotycząc tak nas, jak i naszych bliskich – które są dla nas na tyle trudne, że wywołują poczucie bezsilności, zagubienia, braku sensu dalszego działania czy nawet istnienia. Z każdym takim życiowym zawahaniem, poczuciem niemocy czy innym problemem natury psychicznej, możesz zgłosić się do naszej poradni zdrowia psychicznego Warszawa Białołęka. Postaramy przyjść z pomocą i doradzić w każdej sytuacji Wspólnie wypracujemy ścieżkę, którą pewnie i bezpiecznie wyjdziesz z każdego. Zachęcamy do telefonicznego kontaktu, służymy osobom potrzebującym o każdej porze.

Centrum zdrowia psychicznego – Warszawa Białołęka

Czy psycholog Warszawa Białołęka i terapia mogą pomóc w kryzysie?
Czy zastanawiasz się, czy psychologia i wykorzystanie psychoterapii może pomóc twojej rodzinie, kłopotom twojego dziecka w kontaktach z rówieśnikami? Zadzwoń i umów wizytę w gabinetach psychoterapii Warszawa Białołęka. Doświadczeni specjaliści otoczą cię opieką, wysłuchają twoich rozterek i wątpliwości. Po wstępnym określeniu problemu wskażą, czy i w jakim zakresie możemy Ci pomóc.

Psycholog Białołęka – poradnia psychologiczna dla każdego

Czy Psycholog Białołęka Warszawa to miejsce, w którym znajdę pomoc? Nasza klinika psychoterapii oferuje możliwość umówienia na wizytę telefonicznie oraz rejestracji elektronicznej do wielu specjalistów. Poradnia zdrowia psychicznego Warszawa Białołęka oferuje możliwość skorzystania z usług profesjonalnych i doświadczonych:

  • psychologa dziecięcego i psychologa dla młodzieży,
  • psychoterapeuty specjalizującego się w problemach osoby dorosłych,
  • psychoterapeuty pracującego z parami,
  • psychologa rodzinnego
  • specjalisty – lekarza psychiatry osób dorosłych,
  • psychoonkologa, któremu powierzyć możesz swoje obawy przed chorobą i procesem leczenia
  • neuropsycholog

Rejestracja w poradni odbywa się w drodze telefonicznego kontaktu lub drogą elektroniczną. Wizyta u psychologa może mieć formę spotkania w naszym centrum psychoterapii lub spotkania online z psychologiem.

Poradnia zdrowia psychicznego – prywatne wizyty niemal od ręki

Dostępność porad psychologicznych w ramach wizyty NFZ jest niestety ograniczona. Pierwsza wizyta NFZ czy wizyta kontrolna NFZ może być odwlekana w czasie, przez co problem, który chcielibyśmy omówić z psychologiem, może rosnąć w siłę. Jako alternatywa dla wizyty NFZ uruchomiliśmy nasze centrum Probalans. Nasza poradnia zdrowia psychicznego oferuje pomoc niemal natychmiastowo wszystkim osobom potrzebującym wsparcia. Już podczas telefonicznego kontaktu dokonywana jest pierwsza weryfikacja i przypisanie do odpowiedniego specjalisty. Pierwsza wizyta i wizyta kontrolna umawiane są w terminach dogodnych dla ciebie i twoich bliskich, jeśli terapia ma przybrać rolę terapii par lub terapii rodzin. Nigdy nie odmówimy pomocy psychologicznej osobom potrzebującym wsparcia. U nas nie zaskoczy cię brak wolnych terminów. Zapraszamy do telefonicznego kontaktu – zarezerwuj wizytę telefonicznie lub skorzystaj rejestracji elektronicznej – centrum udostępnia terminarz do samodzielnego wybierania i rezerwacji terminów konsultacji

Centrum psychoterapii  Warszawie – jak umówić się na konsultację z psychologiem?

Wizyta prywatna lekarz psycholog Warszawa – jak zarezerwować dogodny termin? Pierwsza wizyta NFZ zazwyczaj wymaga telefonicznego kontaktu. W naszym centrum oprócz możliwości umówienia się na wizytę telefonicznie skorzystać można ze specjalnego systemu rejestracji elektronicznej wizyt – centrum udostępnia terminarz, dzięki ktoremu samodzielnie można wybrać termin pierwszej wizyty lub wizyty kontrolnej. W przypadku, gdy brak wolnych terminów, które nam pasują, możliwe jest wpisanie się na listę rezerwową w dzień, gdy wybrany lekarz przyjmuje.

Studio psychoterapii Warszawa Białołęka – pierwsza wizyta u psychologa

Problem z pierwszorazowymi wizytami jest zawsze jeden – osobom potrzebującym wsparcia trudno jest poprosić o pomoc i często nie wiedzą jak wygląda i na czym polega wizyta u psychologa. Zatem najlepiej jest umówić wizytę telefonicznie. Podczas telefonicznego kontaktu możesz dowiedzieć się, jak przygotować się do pierwszej wizyty, jakich dokumentów w poradni wymaga się od pacjenta, jak przebiegać może spotkanie z psychologiem. Stres związany z pierwszorazowymi wizytami jest naturalny – zapewniamy w poradni spokój, gwarantujemy że lekarz przyjmuje planowo, a konsultacje psychologiczne w naszej poradni odbywają się w przyjemnej i życzliwej atmosferze, co z pewnością przełoży się na szybkie znalezienie drogi do rozwiązania problemu i skuteczną współpracę w walce o wewnętrzną równowagę.

Psychoterapia Warszawa Białołęka – jak zarezerwować kolejną wizytę?

 

Poradnię Warszawa Białołęka wyróżnia możliwość umówienia kolejnego spotkania terapeutycznego od razu po wizycie – stacjonarnie – w drodze telefonicznego kontaktu lub online. W przypadku, gdy brak wolnych terminów lub wybrany lekarz przyjmuje planowo w dni już zarezerwowane w rejestracji elektronicznej – spróbuj telefonicznie.

Poradnia psychologiczna Warszawa

Kontakt