Psycholog Warszawa Ursynów

Gabinet psychologiczny Warszawa Ursynów

Pomoc psychologiczna już dawno przestała być czymś, sięganie po co byłoby wstydem. Dziś stanowi formę wsparcia, po które nie tylko można, ale i powinno się sięgać w trudnych dla siebie sytuacjach. Chcąc z niego skorzystać, nie możesz chodzić na kompromisy – musisz wybrać kogoś, kto sprosta Twoim oczekiwaniom i rzeczywiście Ci pomoże. Powinien Cię interesować wyłącznie Psycholog Ursynów, który zna się na rzeczy. Jeśli to takiego szukasz, jesteś w odpowiednim miejscu. Oddaj się w nasze ręce, a zajmiemy się Tobą tak dobrze, jak to tylko możliwe. Pomagamy rozwiązywać problemy, które dla wielu są nie do przeskoczenia.

Psycholog Ursynów, który przynosi efekty

Każdy oferujący swoje usługi w naszym Centrum psychologii Ursynów to specjalista, który zna się na rzeczy, a który ma za sobą nie tylko 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologii, ale też wiele lat doświadczenia w pracy z najbardziej wymagającymi pacjentami. Warto przy tym pamiętać, że psycholog to nie psychoterapeuta. Ten bowiem, oprócz studiów wyższych, ukończył właściwą szkołę psychoterapii. Jeśli potrzebujesz jego usług, tu również będziemy w stanie Ci pomóc.

Pierwsza wizyta, ale i każda kolejna nie musi być przez Ciebie rejestrowana osobiście. U nas umówisz wizytę telefonicznie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, a przy okazji dowiesz się wszystkiego, co jest dla Ciebie istotne. Bez opuszczania własnej strefy komfortu. Wizyta w poradni wymaga wiele – my dbamy o to, by już sam proces jej umawiania był dla Ciebie przyjemny i nie zniechęcał.

Kiedy powinieneś sięgnąć po nasze usługi?

Nasza poradnia zdrowia psychicznego jest w stanie pomóc w każdej sytuacji, która stanowi dla Ciebie obciążenie psychiczne. Odwiedzić nas możesz wtedy, gdy spotkało Cię nieprzyjemne zdarzenie losowe – śmierć bliskiej Ci osoby, choroba czy też zerwanie z dziewczyną lub chłopakiem. Pomagamy również w zaburzeniach o charakterze lękowym lub depresyjnym, zawsze dążąc do osiągnięcia spokoju ducha i stabilności psychicznej. Już w czasie pierwszej wizyty psycholog z Centrum Probalans Ursynów ustali odpowiedni plan działania, a także dokładnie zbada Twoją aktualną sytuację. Tak wsparcie psychologiczne, jak i psychoterapię indywidualną zawsze przeprowadzamy z naciskiem na najbardziej aktualne potrzeby, oczekiwania i dążenia konkretnego klienta. Jeśli spodziewasz się wsparcia psychologicznego bazującego na szablonach i utartych formułach, u nas tego nie znajdziesz. Wizyty wymagają u nas otwarcia, jednak zachęcają do niego w sposób, który pokochasz.

Na Ursynowie, po kontakcie telefonicznym, przyjmujemy tak dorosłych (również pary), jak i dzieci. Zapisane wizyty wymagają wcześniejszego potwierdzenia, o które sami dbamy. Zlokalizowana w mieście Warszawa poradnia już od dawna pracuje na swoją renomę, będąc w stanie pochwalić się świetnymi wynikami, a jednocześnie szerokim spektrum działania.

Psycholog dla dorosłych na Ursynowie

W naszej przychodni zdrowia psychicznego duży nacisk kładzie się na terapię indywidualną osób dorosłych. Istnieje wiele powodów i sytuacji, w związku z którymi powinieneś po nią sięgnąć. Po terapię indywidualną osób dorosłych zapraszamy również osoby, które nie do końca zdają sobie sprawę ze skali problemu, z jakim muszą sobie radzić. Po kilku wizytach, razem z psychologiem, będziesz w stanie podjąć decyzję odnośnie tego, czy jego pomoc Ci wystarcza, czy wolałbyś wsparcie psychoterapeutyczne. Zarezerwuj wizytę telefonicznie i nie wahaj się zadawać pytań. Przy kontakcie telefonicznym staramy się udzielać wyczerpujących odpowiedzi i dostarczać kompleksowych informacji, które pozwolą Ci rozpocząć terapię indywidualną osób dorosłych na Twoich warunkach, korzystając ze wsparcia psychologicznego, którego masz prawo oczekiwać.

Psycholog dziecięcy na Ursynowie

Nasze centrum zajmuje się również wsparciem psychologicznym dzieci w każdym wieku. Dobre ich samopoczucie oraz prawidłowy rozwój zależą przede wszystkim od zdrowia psychicznego. Niezależnie od problemu pomoc psychologiczna Warszawa pozwoli sobie z nim poradzić, a przez terapię indywidualną najmłodsi mogą stać się świadomi tego, że nie są pozostawieni sami sobie. Rozmowa z dyplomowanym psychologiem pomoże im więc nie tylko w poradzeniu sobie z nimi, ale też w zyskaniu na pewności siebie.

Psycholog Warszawa Ursynów zajmuje się nie tylko wsparciem psychologicznym dzieci, ale też kompleksową terapią celującą w radzenie sobie z depresją i innymi schorzeniami. Wybrany lekarz z całą pewnością pomoże również Twojemu dziecku. Każda wizyta u nas wymaga telefonicznego kontaktu, w ramach którego nie tylko ją omówisz, ale i poznasz dodatkowe szczegóły na temat tak jej przebiegu, jak i tego, jak się do niej przygotować. Już na tym etapie dbamy o komfort Twój i Twojego dziecka. W naszym interesie jest to, byś nie zniechęcił się pierwszorazowymi wizytami, a zamiast tego wycisnął z nich jak najwięcej. Tak, aby z konkretnym problemem poradzić sobie możliwie jak najszybciej.

Terapia dla par i rodzin na Ursynowie

Każda z par ma swoje problemy, jednak nie zawsze ich skala oraz natężenie umożliwia samodzielne poradzenie sobie z nimi. Tutaj użyteczna może się okazać nasza poradnia zdrowia psychicznego, która daje parze świeże spojrzenie na jej związek – z zewnątrz, ale jednocześnie przy pełnej świadomości tego, co się stało i co aktualnie się dzieje. Doświadczony psycholog Ursynów najpierw wysłucha obu stron związku, a następnie wspólnie z nimi postara się wypracować rozwiązanie, które pozwoli osiągnąć zgodę i podnieść jakość wspólnego życia. Terapia dla par niejednokrotnie pozwala ocalić związek i potrafi sprawić, by obojgu partnerów znów zaczęło na nim zależeć. Przede wszystkim jednak umożliwia samodzielną pracę nad relacją z drugą osobą. Niejednokrotnie to bardzo długa droga, jednak z pewnością warta zachodu i poświęcenia jej czasu. Wizyta prywatna zawsze wymaga współpracy, ale też wspólnego słuchania się nawzajem i pracowania również poza placówką osadzoną na Ursynowie. Prowadząca swoje usługi telefonicznie rejestracja z chęcią odpowie na wszelkie techniczne pytania związane z tego typu terapią.

Problemy wcale nie muszą tyczyć się czy to osób indywidualnych lub par. Mogą być związane ze sprawami rodzinnymi, w przypadku których wizyta w poradni wymaga od biorących w niej udział osób znacznie więcej wysiłku. Terapia rodzin pozwala poradzić sobie tak z problemami ogólnymi, jak i tymi wywoływanymi przez konkretnego ich członka. Tak, jak i każda inna, zawsze ma indywidualny charakter, zawsze określany przez lekarza prowadzącego

Psychoterapia Warszawa –Terapia DDA

 

Poradnia psychologiczna Warszawa Ursynów to również radzenie sobie z problemami DDA – dorosłych dzieci alkoholików. Terapie w tym przypadku kierowane są do wszystkich tych, którzy wychowywali się w domu z alkoholem występującym na co dzień. Trauma z tym związana na pewno wymaga profesjonalnego wsparcia psychologicznego – niezależnie od tego, czy alkohol spożywał ojciec, matka, czy też oboje rodziców. Jeśli więc czujesz, że do tej pory nie jesteś w stanie tego przetrawić, a Twoje aktualne problemy mogą wynikać właśnie z tego, nie wahaj się sięgnąć po pomoc. Pomagamy rozwiązywać problemy, które mogą się wydawać tymi nie do rozwiązania. Nasz lekarz przyjmuje planowo – wizyta w poradni wymaga jednak wcześniejszej rejestracji. Zadzwoń więc i umów się, a od razu dowiesz się między innymi o takich sytuacjach, jak brak wolnych terminów czy najbliższe możliwe spotkanie. Bez wychodzenia z domu.

Psycholog Warszawa zaprasza do współpracy – niezależnie od tego, z jakiego rodzaju problemem sobie radzisz. Wsparciem psychologicznym osób z problemami zajmujemy się od lat – i z chęcią wykorzystujemy to doświadczenie w naszej pracy. Zarezerwuj wizytę telefonicznie, a w razie potrzeby nie wahaj się zadawać pytań. Zwłaszcza jeśli to Twój pierwszy kontakt z dyplomowanym psychologiem. Zawsze dbamy o to, by każda terapia przebiegała w sympatycznej atmosferze i prowadziła do wypracowywania efektów w sposób pożądany przez wszystkie biorące w niej udział osoby. Niezależnie od tego, czy dotyczy ona zaburzeń psychicznych dzieci, problemów emocjonalnych dorosłych czy też kłopotów z dogadywaniem się u par.

Poradnia psychologiczna Warszawa

Kontakt