Psycholog Warszawa Wola

Centrum probalans to poradnia zdrowia, w której dzieci i dorośli mogą pracować nad swoimi trudnościami i ich rozwiązaniem w przyjaznej atmosferze.

Pomoc psychologiczna dla Twojego dobrego samopoczucia

Terapia psychologiczna kreuje przestrzeń, w której możesz rozwiązać swoje problemy lub wątpliwości. To okazja, by być tym, kim chcesz być, miejscem, w którym możesz wyrazić siebie z całkowitą swobodą, bez oceny. W życiu zdarzają się trudne chwile, kiedy pojawiają się negatywne emocje. Niepokój, depresja,zaburzenia snu , brak apetytu, niezdecydowanie.

Nasi specjaliści z Centrum probalans w dzielnicy Wola pomogą Ci poradzić sobie z tymi objawami i towarzyszyć Ci w procesie wzrostu i zdrowia, oferując pomoc pacjentom w trudnej sytuacji życiowej. Znajdując powołanie w swojej pracy, staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie.

Potrzebujesz wsparcia? Zrobienie pierwszego kroku i poproszenie o pomoc to dobry początek. Wspólnie zbadamy podstawowy problem i towarzyszące mu ograniczenia, aby przekształcić je w skuteczne rozwiązania i mocne strony. Częstymi problemami, z powodu których udajemy się na terapię, mogą być sytuacje nagłej zmiany, rozstania, straty, problemy w relacjach z rodziną lub przyjaciółmi, trudność w znalezieniu partnera lub poprawy dobrostanu w pracy, lub nauce. Wybierając profesjonalną pomoc psychologiczną, rozwiązanie tych problemów staje się możliwe.

Wykwalifikowany psycholog Warszawa Wola

Dobry psycholog diagnosta to osoba, której zadaniem jest towarzyszenie pacjentowi w jego procesie samopoznania, zwracając szczególną uwagę na tempo pracy każdego pacjenta. Biorąc pod uwagę cechy osobiste oraz omawiany przypadek lub problem, psycholog diagnosta opiera swoje działanie zarówno na płaszczyźnie poznawczej (co myślę), jak i emocjonalnej (co czuję) oraz behawioralnej (co robię). W terapii wykwalifikowany psycholog pracuje razem z pacjentem, aby mógł osiągnąć swoje cele zdrowotne, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Pomoc specjalistów psychologów – dlaczego warto z niej skorzystać?

Z pomocy psychologa warto skorzystać w sytuacjach, gdy:

 • Zmagasz się z lękiem lub depresją;
 • W twoim życiu obecny jest stres lub wypalenie zawodowe;
 • Czujesz się samotnie, odizolowanie lub zdezorientowanie;
 • Nie czujesz się dobrze z samym sobą;
 • Próbujesz znaleźć cel i sens życia;
 • Potrzebujesz oceny eksperta pod kątem zdrowia psychicznego, zaburzeń osobowości, ADHD;
 • Potrzebujesz pomocy w poradzeniu sobie z nagłym kryzysem;
 • Chcesz przepracować nierozwiązane problemy z dzieciństwa;
 • Masz problemy z kontrolowaniem złości;
 • Chcesz budować bardziej intymne, oparte na zaufaniu relacje.

Cokolwiek przechodzisz, oferujemy swoją profesjonalną pomoc, przestrzeń bez oceniania, w której zadbamy o Twój komfort i możliwość swobody wypowiedzi.

Co charakteryzuje centrum terapii probalans na Warszawskiej Woli?

Jesteśmy w pełni licencjonowanymi psychologami klinicznymi, psychoterapeutami, psychiatrami i doradczyniami zawodowymi. W przeciwieństwie do wielu innych usług każdy członek i członkinią naszego zespołu ma doświadczenie psychologiczne z co najmniej kilku letnim doświadczeniem w leczeniu i badaniach. Wszyscy nasi specjaliści są uprawieni do wykonywania swojego powołania w Polsce.

Co więcej, oferowana przez nas diagnoza psychologiczna i terapia psychologiczna pacjenta oparte są tylko i wyłącznie na najnowszych badaniach, które zostały naukowo potwierdzone. Dzięki temu nasza poradnia zdrowia psychicznego prowadzi psychoterapię w rzetelny sposób w celu poprawy samopoczucia, dobrostanu psychicznego i równowagi emocjonalnej. Oznacza to, iż oferowaną pomoc psychologiczną nie można uznać za straconą.

Centrum terapii Warszawa Wola – miejsce stworzone dla Ciebie

Wiemy, jak ważne dla przebiegu terapii są komfort i relaks, dlatego stworzyliśmy przestrzeń przeznaczoną specjalnie dla Ciebie. W naszych bezpośrednich konsultacjach psychologicznych stworzyliśmy komfortową, przyjazną i intymną atmosferę, tak aby idąc na terapie czuć się swobodnie i w ten sposób ułatwić przeprowadzenie naszej interwencji w jak najbardziej efektywny i wygodny dla Ciebie sposób.

Wybierając się do gabinetu psychologa Warszawa, oferujemy Państwu przestrzeń zaprojektowaną z myślą o Państwa ewentualnych potrzebach, a także tak, aby zagwarantować przyjazne, komfortowe i spokojne otoczenie. Wraz z tym kładziemy nacisk na wysoki poziom kompetencji psychologa, który zadba o pogodne przeprowadzenie konsultacji.

Centrum probalans zlokalizowane jest w Warszawskiej dzielnicy Wola, w przestronnym budynku z dostępem przystosowanym dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej oraz w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych.

Nasze atuty to:

 • Kameralne i przytulne miejsce w centrum miasta;
 • Wykwalifikowani profesjonaliści;
 • Miejsce dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Centrum wsparcia psychologicznego – czym się zajmujemy?

Wszyscy nasi psychologowie psychoterapeuci przeszkoleni są w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej, która jest złotym standardem leczenia najczęściej występujących problemów psychologicznych, jakimi są zaburzenia lękowe i depresja. Centrum probalans specjalizuje się w:

 • Psychoterapia indywidualna – leczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Niezależnie, czy potrzebujesz odpowiednich strategii radzenia sobie z problemami emocjonalnymi lub potrzebujesz specjalisty od doradztwa zawodowego, zaoferujemy wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swój potencjał;
 • Psychoterapia dorośli – osoby dorosłe zmagają się z wieloma problemami. Wypalenie zawodowe, brak celu lub sensu w życiu, problemy ze snem i depresja mogą być niepokojącymi objawami, które wraz z wykwalifikowanymi specjalistami są możliwe do pokonania;
 • Psycholog dzieci – diagnoza psychologiczna dzieci jest nierzadko niezwykle ważna w momencie, gdy zauważymy u swoich najbliższych niepokojące sygnały. Izolacja, problemy z napadami złości, czy epizody depresyjne to niektóre z nich. Terapia psychologiczna dzieci stosuje najlepsze procedury, takie jak edukacja i zarządzenie emocjami, umiejętności społeczne, trening samokontroli, czy restrukturyzację poznawczą. Specjaliści ADHD dzieci mogą także wykryć symptomy świadczące o istnieniu danego zaburzenia u naszych najmłodszych podopiecznych. Wszystko przeprowadzane jest w atmosferze bezpiecznej i komfortowej dla dziecka;
 • Online pomoc psychologiczna – nasz gabinet znajduje się w Warszawie, ale ponieważ nie chcemy, aby było to dla Ciebie ograniczeniem, mamy również możliwość przeprowadzenia całkowicie bezpiecznych i prywatnych konsultacji psychologicznych online za pomocą komunikatora Skype;
 • Terapia grupowa – przystosowana dla grupowych konsultacji rodzinnych lub par. Dzięki terapii osób w grupie bliskie osoby mają możliwość otwartego przekazania swoich myśli, obaw i odczuć, które dzięki analizie psychologicznej dotrą do sedna problemu, aby pomóc radzić sobie z problemami rodzinnymi, czy kryzysami w związkach.

Zajmujemy się także diagnostyką zaburzeń osobowości i neurologicznych oraz oceną trudności poznawczych u dorosłych i dzieci. Mogą to być takie problemy jak:

 • Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD);
 • Choroby neurodegeneracyjne (takie jak choroba Alzheimera);
 • Dysleksja i dyskalkulia;
 • Zaburzenie uczenia się;
 • Urazy mózgu;
 • Choroby neurologiczne;
 • Zaburzenia osobowości, depresja, choroba afektywna dwubiegunowa.

Dobry psycholog Warszawa Wola – jak wygląda sesja?

Celem terapii psychologicznej lub konsultacji psychologicznych jest to, aby osoba szukająca pomocy zastosowała w praktyce skuteczne sposoby rozwiązywania, stawiania czoła, radzenia sobie, przezwyciężania lub zapobiegania tym problemom psychicznym, lub problematycznym sytuacjom i trudnościom, zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym, które sprawiają, że dany pacjent czuje się źle lub niepewnie swojej sytuacji w pewnym momencie swojego życia.

Osoby poszukujące wsparcia psychologicznego dzięki naszym specjalistom, znajdującym powołanie w swojej pracy psychologa mogą w bezstresowej atmosferze przepracować swoje problemy, odzyskując dobre nastawienie i zdrowe podejście do życia. Potrzebujesz pomocy? Skonsultuj się już dziś z naszymi psychologami ośrodka pomocy probalans, zapisując się na dowolny kolejny termin.

Kontakt