Psycholog – Psychoterapeuta Milena Goncerz

Milena Goncerz

Wykształcenie:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku psychologia oraz pedagogika. Kwalifikacje terapeutyczne zdobywałam w ramach 4- letnich studiów w Szkole Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie, uprawniających mnie do prowadzenia samodzielnej psychoterapii. Ukończyłam również szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na rozwiązaniach w Warszawie (TSR). 

Rezerwacja onlineSkype online

Doświadczenie jako Psycholog – Psychoterapeuta:

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam jako psycholog- psychoterapeuta, pracując z osobami: w kryzysach życiowych, doświadczającymi depresji, stanów lękowych, długotrwałego stresu związanego z życiem osobistym oraz zawodowym, pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych (w tym DDA).

Realizuję się również w szeroko rozumianej edukacji psychologicznej. Pracowałam, jako wykładowca psychologii oraz doradca zawodowy. Zajmuję się treningiem umiejętności miękkich.

 

Cennik dla wszystkich klientów od 01.09.2023:

Konsultacja psychologiczna / Indywidualna Psychoterapia: 240 zł / 50 min.

Terapia par / rodzinna: 380 zł / 80 min.

Kontrakt psychoterapeutyczny x 10 sesji: 2300 zł* (230 zł / 50 min.)

Kontrakt psychoterapeutyczny x 5 sesji: 1175 zł* (235 zł / 50 min.)

*płatne z góry jednorazowo, ważne 12 miesięcy

 

 

Czym zajmuję się w Centrum probalans Warszawa?

Prowadzę:

Zajmuję się wyzwaniami, które dotyczą zaburzeń lękowych, depresyjnych oraz nerwic, uzależnień, kryzysów i trudności osobistych oraz w związkach.

Wspieram swoich klientów w pracy nad samooceną oraz zwiększaniem indywidualnej motywacji.

Pomagam klientom w lepszym rozumieniu siebie i uruchomieniu pozytywnej zmiany w rozwoju osobistym i zawodowym. Ważne jest dla mnie ,,tu i teraz”.

Prywatnie: Czuję się spełnioną żoną, matka, (nie)spokojną córką i kochającą siostrą. W wolnym czasie lubię gotować, czytać książki oraz spędzać wieczory na długich dyskusjach. Odpoczywam i relaksuję się podczas biegania, w kinie na dobrym seansie i w gronie najbliższych znajomych. Ludzie cenią we mnie spokój i pozytywne myślenie- dobrze mi z tym.

WP ABC Zdrowie:

Opinie:

Anna N. –Użytkownik zweryfikowany

Witam,
Jestem mężatką z 10-letnim stażem, mam wspaniałego syna ale odkąd pojawił się w naszym życiu natłok obowiązków sprawił, że na nasze małżeństwo spadły problemy, z którymi sami nie potrafiliśmy sobie poradzić. Zawsze uważałam, że wizyta u psychologa to strata czasu i pieniędzy… przecież zawsze można wyżalić się przyjaciółce:) jednak splot różnych wydarzeń spowodował, iż mój stan psychiczny spowodowany licznymi niepowodzeniami był opłakany i wtedy za namową znajomej postanowiłam szukać profesjonalnej pomocy. Tak trafiłam do Pani MILENY, która pomogła mi spojrzeć na moje problemy zupełnie z innej strony. Cechuje ją pełen profesjonalizm a narzędzia jakimi posługuje się w dotarciu do pacjenta są niezauważalne i to jest największy plus terapii. Zmieniasz się nie wiedząc o tym:) Polecam.


ewa.k –Użytkownik zweryfikowany

Pani psycholog jest bardzo ciepłą i pełną kompetencji i ciepła osobą. Mimo, że nie chciałam przyjść na wizytę (po prostu się bałam) to teraz nie żałuję, że zapisała mnie koleżanka tutaj. Moim problemem były duże lęki w kontaktach z rówieśnikami i teraz te opory skutecznie usuwam. Polecam wszystkim szukającym wsparcia oraz jednocześnie zaangażowania przez osobę prowadzącą terapię.