Centrum probalans Wola Ratusz
Ewa Ulrich - Załęska psycholog dziecięcy Centrum probalans

Psycholog – Psychoterapeutka  Dziecięca, Ewa Ulrich-Załęska

Wykształcenie:

Jestem absolwentką wydziału psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Instytutu Terapii Gestalt.

Ukończyłam również 2 letni staż organizowany przez fundację Bene Vobis we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje, ośrodkiem OPTA i ośrodkiem Intra.

Brałam udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu pomocy dziecku i rodzinie oraz zastosowaniu metod wczesnego wspomagania rozwoju.

 

Doświadczenie Zawodowe

Od ponad 16 lat pracuję jako psycholog i trener. Udzielam konsultacji indywidualnych oraz prowadzę liczne szkolenia z zakresu wspierania umiejętności wychowawczych dla rodziców i osób profesjonalnie zajmujących się dziećmi.

Mam bogate, wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzinami oraz dziećmi. W ramach pracy w ośrodku wspierającym wczesną edukację oraz współpracy z przedszkolami i żłobkami tworzyłam autorskie programy i prowadziłam zajęcia dla dzieci i rodziców z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, rozwiązywaniu trudności wychowawczych oraz wsparciu dziecka i rodziny w kryzysie. Jestem ekspertem w wielu programach telewizyjnych oraz dzieliłam się swoją wiedzą i doświadczeniem na łamach czasopism, książek oraz największych forów internetowych. Swoją wiedzą z zakresu wpływu odpowiednio dobranej zabawy podzieliłam się z czytelnikami książki mojego autorstwa „Czupury i inne zabawy z wyobraźnią”.

 

Czym zajmuję się w Centrum probalans?

Wspieram rodziców i dzieci w ich trudnościach wychowawczych oraz dbam o prawidłowy rozwój i wprowadzanie odpowiednich form wczesnej edukacji w życie rodzica i małego człowieka. Prowadzę diagnozę, konsultacje wychowawcze, pracę z rodziną oraz terapię. Wspieram psychologicznie dzieci w trakcie lub po rozstaniu/ rozwodzie rodziców. Pomagam minimalizować straty psychiczne u dzieci w trakcie rozwodu rodziców.

Zapraszam wszystkich rodziców i opiekunów którzy chcą:

- upewnić się, czy dziecko rozwija się prawidłowo,

- poznać metody wczesnej edukacji i wspierania rozwoju,

- potrzebują wsparcia w interwencjach wychowawczych,

-  przygotować się do roli rodzica,

- pomóc dziecku i rodzinie w pojawiających się trudnościach.

 

Prywatnie:

Mam 41 lat. Jestem żoną Rafała oraz mamą Zosi i Hani. Po aktywnej pełnej wyzwań pracy lubię spędzać leniwe wieczory zaś wakacyjny odpoczynek musi być aktywny i pełen niezapomnianych przygód. Moim nowym wyzwaniem jest regularne uprawianie sportu.

 

Przyjmuje w Centrum probalans Wola Ratusz

 

Opinie o mnie Ranking.AbcZdrowie.pl logo

 

Oferta psycholog dziecięcy i rozwojowy rodzin w Centrum probalans (przyjmuje również w soboty).

 

Moje artykuły/ programy na temat:

Gdy rodzice się rozstają,

Rodzicu nie jesteś sam,

Jak rozmawiać z dziećmi o rozwodzie,

Rozwód a dziecko w PR 4.

Powrót