Aktualności

Bezpłatna prelekcja dla DDA/DDD Warszawa

Bezpłatna prelekcja o DDA/DDD – 24.08.2019r.  godz. 11.00

Dla kogo?

 

Dla wszystkich osób rozważających uczestnictwo w terapii grupowej lub indywidualnej dla Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych w tym z Rodzin Alkoholowych. 

 

Jeżeli czujesz lub masz świadomość, że problemy trudnego dzieciństwa nie pozwalają Ci normalnie żyć, ale wciąż zwlekasz z podjęciem terapii, ta prelekcja pomoże rozwiać Twoje wątpliwości.

 

To spotkanie adresowane jest do Ciebie:

 

  • Jeżeli jesteś osobą pochodząca z rodziny gdzie: rodzic/rodzice nadużywali alkoholu, stosowana była przemoc, panował emocjonalny chłód, jako dziecku brakowało Ci poczucia bezpieczeństwa i akceptacji, czułaś/eś się samotnie,
  • Jeżeli obecnie masz poczucie, że nie radzisz sobie ze swoim życiem, borykasz się z niskim poczuciem własnej wartości, masz wrażenie, że nic nie osiągnąłeś i nie osiągniesz, to prawdopodobnie jesteś Dorosłym Dzieckiem z Rodziny Dysfunkcyjnej (DDD).

 

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie-prelekcję, podczas której dowiesz się więcej czym charakteryzuje się syndrom DDD w tym DDA (Dorosłe Dzieci z Rodziny Alkoholowej), w jaki sposób można uzyskać profesjonalną, skuteczną pomoc.

 

Spotkanie prowadzone w miłej kameralnej atmosferze przez psychologa-psychoterapeutkę Agnieszkę Szafrańską – Romanów z doświadczeniem pracy indywidualnej i grupowej z osobami DDA/DDD  będzie trwało ok. 1,5 godz.

 

Spotkanie odbędzie się w Centrum probalans Al. Solidarności 155 lok. 29. Warszawa

 

24.08.2019r.  godz. 11.00 trwają zapisy.

 

Zapisy poprzez e-mail: biuro@centrum-probalans.pl lub telefonicznie: (22) 254 06 60 w godz. 10.00 – 20.00. poniedziałek – piątek. 

 

ZAPRASZAMY – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

 

Informacje na temat jesiennej wrzesień 2019 grupy terapeutycznej DDA/DDD

 

Szczegóły o DDA/DDD w Centrum probalans

 

Jaka jest najlepsza terapia dla Dorosłych z Rodzin Dysfunkcyjnych (DDD i DDA)?

 

 

 

Zaproszenie na terapię grupową DDA / DDD w Centrum probalans na wrzesień 2019

 Powrót