Psycholog – Psychoterapeuta – Doradca Zawodowy Martyna Więckowska

Wykształcenie:

  • Tytuł mgr Psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim w specjalności: Wspieranie Rozwoju Osobowości oraz Neuropsychologia Kliniczna.
  • Uczestniczyłam w czteroletnim szkoleniu w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, prowadzonym przez Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie.
  • Ukończyłam także studia podyplomowe Zarządzanie Ludźmi w Firmie na Akademii Leona Koźmińskiego.
Rezerwacja onlineSkype online

Doświadczenie jako Psycholog – Psychoterapeuta:

Zrealizowałam staż na oddziale dziennym w jednej z prywatnych klinik w Warszawie, w której prowadzona była terapia  w nurcie poznawczo -behawioralnym.
Prowadziłam liczne szkolenia oraz warsztaty psychoedukacyjne z zakresu: komunikacji, asertywności, autoprezentacji, prowadzenia trudnych rozmów z pracownikami. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Doświadczenie jako Doradca Zawodowy:

Posiadam dziewięcioletnie doświadczenie pracy w obszarze rekrutacji i rozwoju pracowników, sesjach AC/DC, budowania modeli kompetencyjnych. Dobrze rozumiem wyzwania interpersonalne w środowisku biznesowym.

Czym zajmuję się w Centrum probalans?

Jako psycholog – psychoterapeuta:

W pracy terapeutycznej pomagam osobom, które:

Jako doradca zawodowy:

Wspieram osoby, które:

  • chcą jak najlepiej wykorzystać zawodowo swój potencjał,
  • stoją przed wyborem kierunku kształcenia czy też ścieżki zawodowej,
  •  chciałyby otrzymać wskazówki jak najlepiej zaprezentować swój profil w CV oraz w trakcie procesu rekrutacji,
  • doświadczają trudności w różnych sytuacjach biznesowych.

Prywatnie:
Moją pasją jest muzyka, dużo radości sprawia mi śpiewanie w zespole. Lubię eksperymentować w kuchni, szczególnie jeśli można połączyć to ze spotkaniami z bliskimi. Najbardziej odpoczywam będąc blisko natury.

Moje artykuły/ porady:

Opinie:

Anna J: Bardzo zaangażowana i pomocna pani psycholog. Od pewnego czasu wspiera mnie i pomaga mi uporać się z moimi licznymi problemami osobistymi. Bardzo doceniam wskazówki jakie otrzymuję oraz życzliwość i to, że mnie uważnie słucha i wspiera. Polecam.