Doradca Zawodowy
AFigura

Psycholog – Psychoterapeuta, Doradca Zawodowy Aleksandra Figura

Wykształcenie:

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II oraz 4 letniego, podyplomowego studium psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Doświadczenie jako Psycholog – Psychoterapeuta:

Od 2010 roku prowadzę psychoterapię indywidualną, dużą część tego czasu jestem związana z Centrum probalans. Pracuję również w Poradni Psychoonkologii w Centrum Onkologii im. Marie Skłodowskiej – Curie. Wcześniej zdobywałam doświadczenie w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie.

 

Doświadczenie jako Doradca Zawodowy:

Przez 10 lat pracowałam też w branży doradztwa personalnego, prowadząc rekrutacje na stanowiska asystenckie, specjalistyczne i menedżerskie dla dużych korporacji i mniejszych firm. Brałam udział jako Asesor w sesjach Assessment / Development Centre oraz prowadziłam programy outplacement. Wierzę, że znalezienie satysfakcjonującej pracy jest możliwe dla każdego.

 

 Czym zajmuję się w Centrum probalans:

 

Jako Psycholog – Psychoterapeuta:

Specjalizuję się w pomocy psychologicznej i psychoterapii dla osób dorosłych. Pracuję w nurcie integratywnym. Pomagam również parom, które poszukują wsparcia psychologa.

Najczęściej pracuję z osobami, które doświadczają:

Wierzę, że psychoterapia może pozwolić odnaleźć w sobie zdolności do osiągania bardziej satysfakcjonującego sposobu funkcjonowania. Przestrzegam tajemnicy zawodowej. Nie oceniam, zapewniam bezpieczeństwo i szanuję podejmowane decyzje.

 

Jako Doradca Zawodowy:

Prowadzę indywidualne spotkania w zakresie doradztwa zawodowego, coachingu zawodowego i outplacementu (wsparcia przy zwolnieniu). Specjalizuję się w diagnozie kompetencji, która pozwala na wyłonienie mocnych stron osoby, na bazie których można konstruować plany aktywizacji i rozwoju zawodowego. Współpracuję z osobami zarówno  na początku kariery, jaki i w momentach zmiany firmy, stanowiska lub nawet charakteru pracy. Stosuję rzetelne narzędzia wspierające. Tworzę wraz z klientami profesjonalne dokumenty aplikacyjne (CV, LM), przygotowuję skutecznie kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych i sesji assesment center. Co więcej posiadam aktualną wiedzę o rynku pracy, którą chętnie dzielę się z moimi klientami, aby tworzone plany były jednocześnie ambitne i oparte o realia.

 

Prywatnie:

Interesuję się sztuką, zwłaszcza współczesną. Tańczę i jestem przekonana, że ruch również ma działanie terapeutyczne. Lubię gotować i łączyć nieoczywiste smaki.

 

 

Przyjmuje w Centrum probalans Metro Wierzbno 

rezerwacja on line_2

 

Opinie o mnie Ranking.AbcZdrowie.pl logo

 

Moje artykuły/nagrania na temat:

certyfikaty
Powrót